Hauptmenü  

Freizeit  

Login Form  

Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Willkommen im Kunena Forum!

Sag uns und unseren Mitgliedern, wer du bist, was dir gefällt und warum du Mitglied dieser Webseite wurdest.
Alle neuen Mitglieder sind herzlich willkommen!

TOPIC: progres interactive oszuści

progres interactive oszuści 9 months 3 weeks ago #1186

Nie będę tutaj przytłaczał was dokładnymi statystykami, które moja strona internetowa osiągnęła dzięki współpracy z Progres Interactive. Najważniejsza statystyka to zysk. Od samego początku spodobała mi się filozofia tej firmy i jej indywidualne podejście do mnie jako klienta. Nie traktowali mnie jako dojną krowę, ale swój sukces utożsamiali z sukcesem mojej firmy. Bardzo ważnym punktem w naszej współpracy był początkowy audyt dotychczasowej efektywności mojej strony. Po jego przeprowadzeniu ustaliliśmy realne cele, które udało się zrealizować. Oczywiście potrzebna była cierpliwość i trochę czasu, ale chyba każdy kto miał kiedykolwiek do czynienia z pozycjonowaniem stron internetowych wie, że tutaj nie osiąga się sukcesu w dwa dni. W liczbach bezwzględnych moja współpraca z Progres Interactive to 35 % wzrostu liczby czytelników i pierwsza dziesiątka pod względem wyników wyszukiwania 10 kluczowych fraz. To chyba mówi samo za siebie. Ale mam nadzieję, że to dopiero początek. To właśnie długofalowe podejście do współpracy imponuje mi w Progres Interactive.

[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.208 seconds